Sağlıklı Yaşam İçin Herşey

Glutensiz ürünlerin yeni adresi ekoglutensiz.com hizmetinizde. Bilindiği üzere sağlıklı yaşamın değeri hiçbirşeyle kıyaslanamaz. Buradan haraketle Eko Glutensiz olarak sağlıklı beslenmeniz için yıllardır doğal ve sağlıklı ürünlerin pazarlamasını gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle web sayfamızı sizlerin glütensiz gıdalara rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlamak amacıyla dizayn ettik. Elbette ağırlıklı olarak hassas bünyeler ve özellikle kilo vermek isteyenler tarafından tercih edilen glutensiz ürünleri sizler için bir araya getiren firmamız ülkemizde yürürlükte bulunan gıda yönetmeliğine uygun ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca ürünlerimizin tamamı uluslararası kalite standartlarında imal edilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Dolayısıyla sayfamızda satışa sunmuş olduğumuz ürünlerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilir ve tüketebilirsiniz.

Ürün kategorilerimize kısaca değinmek gerekirse;

  • Düşük proteinli ürünler
  • Vegan ürünler
  • Organik ürünler
  • Anne ve bebek için glütensiz ürünler
  • Anti alerjik tekstil ürünleri
  • Temizlik ve hijyen ürünleri 

Şeklinde bir sıralama yapabiliriz. Tabi sıralamış olduğumuz her bir kategorinin alt gruplarında onlarca farklı ürünün bulunduğunu hemen belirtelim. Bu nedenle reyonlarımızı son derece dikkatli şekilde incelemenizi öneriyoruz. Ayrıca farklı markaların, benzer ürünlerine yer vererek sizlerin gerek fiyat bakımından gerekse kalite çerçevesinde kıyaslama yapabilmenize olanak sağlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Üstelik sitemizden 150 TL ve üzeri alışveriş yapan saygıdeğer müşterilerimizden kargo ücreti talep etmiyoruz. Birbirinden kaliteli ürünlerimizi hafta içi 09.00 ile 18.00 saatleri arasında telefonlarımız üzerinden sipariş verebilir ve en kısa süre içerisinde elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kurumsal hizmet çerçevesinde ürün satışı gerçekleştiren sayfamızın ürünlerinin son derece hijyenik koşullarda imal edildiğini ve ürünün kargoya verilmeden önce aynı hassasiyetle paketlendiğini vurgulamakta yarar görüyoruz. Dolayısıyla sizlere ulaşan tüm ürünlerimiz steril ortamlarda paketlenerek kargoya iletiliyor. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da en sağlıklı ürünleri sizler için seçerek bir araya getireceğimizi sağlıklı yaşama katkı sunmaya devam edeceğimizi büyük bir mutlulukla ifade etmek istiyoruz. Sağlıklı gıda konseptinin öncü firmaları arasında yer alan kuruluşumuzun ürünlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyoruz Saygılarımızla

 

Seçilmiş Ürünler

İstediğiniz ürünü en kısa zamanda bulmanız için Özellikle glütensiz diyete uygun, test edilmiş ve en çok talep edilen ürünleri sizin için seçtik ve derledik.

100% Para İade garantisi

Ürünleriniz iade sürecinde iade ettiğiniz takdirde ürün iadesini yapıyor ücret iadesini yapıyoruz

Online Destek

Telefon veya mesaj hattımızdan mesai saatleri içerisinde destek alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm sağlıklı ve doğal yaşam ürünlerinin bir arada bulunan bir portal olduğu için eko glutensiz tercih ediliyor.

İçeriğinde gluten olmayan ve diabetik yaşama uygun ürünler topluluğudur.

Glutensiz ürünler merkezi olan www.ekoglutensiz.com portalımıza üye olarak sipariş verebilirsiniz.

Müşteri Yorumları